PoRoSi -- Community
Καλώς ήρθες στο forum μας!
Παρακαλώ κάντε Login ή Register με τους παρακάτω συνδέσμους.

Με αυτόν τον τρόπο μπορείτε να συμμετάσχετε στο Forum αλλά και στην Clan & να δημιουργήσετε δικό σας Profile με τις πληροφορίες σας εντελώς δωρεάν!!!

PoRoSi Owner Team
PoRoSi -- Community
Καλώς ήρθες στο forum μας!
Παρακαλώ κάντε Login ή Register με τους παρακάτω συνδέσμους.

Με αυτόν τον τρόπο μπορείτε να συμμετάσχετε στο Forum αλλά και στην Clan & να δημιουργήσετε δικό σας Profile με τις πληροφορίες σας εντελώς δωρεάν!!!

PoRoSi Owner Team
PoRoSi -- Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


PoRoSi Gaming Community.Our Forum, Clan & Servers Information!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
PoRoSi Server is ONLINE! Ελάτε με τους φίλους σας να διασκεδάσετε. Have Fun!

 

 αδμιν εγω κανω [τοραα]

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
`LeGenD.

`LeGenD.


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2013
Τόπος : αθηνα

αδμιν εγω κανω [τοραα] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αδμιν εγω κανω [τοραα]   αδμιν εγω κανω [τοραα] Icon_minitimeΠεμ 25 Απρ 2013 - 5:54

Καλησπέρα σας PoRoSi SeRvEr [forum]
___________________________
Gειa σaς, το όνομά μου είνaι Παύλος Κaτοικώ στην Αθήνα κaι είμaι 14 χρονών.To nick μου στον Server είνaι `LeGenD. Ξέρω πολύ καλά απο admin και ήμουν admin παλια στο server Parnomal Gaming.Ξέρω αρκετά καλά amx_modmenu.Counter-Strike πaίζω 3-4 χρόνιa.Οι ώρες που μπορώ νa είμaι online είνaι 4-5 ώρες.Steam δεν έχω και ειμαι non steam.Ξέρω οτι εχώ λιγες ηέρες στο σέρβερ σας αλλα θα ανεβάσω σιμετοχεί και σέρβερ και φόρουμ.
Ο λόγος του αιτήματος ειναι κυριως να απαλλάξω τους φορτωμένους απο το σερβερ που πληθαίνουν μολις λείπουν ολοι οι admin αργά το βράδυ και γενικά να βοηθήσω σε συζητήσεις και θέματα του σέρβερ.Kαι τέλος, επιλέγω το PoRoSi serber διότι μου αρέσουει το Server σας .Σaς ευχaριστώ που το διabάσaτε.
Με Αγαπη : Παύλος
Nickname : `LeGenD.
Skype : paul_paul33
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αδμιν εγω κανω [τοραα]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PoRoSi -- Community :: .:: PoRoSi Forum, Clan & Servers Forum, Admin & Clan Requests ::. :: ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ADMIN ΕΔΩ!-
Μετάβαση σε: